Kā izkļūt no parādiem

Kad ekonomika strauji attīstījās, viss bija iespējams. Ērtības toreiz bija galvenais. Bet ar ekonomiskās lejupslīdes sākšanos, vairs nav izdevīgi tērēt precēm, kas iegādātas tikai ērtībām un vēlmēm. Kopš ekonomikas krīzes sākuma, uzņēmēji un finanšu eksperti ir cītīgi strādājuši, lai palīdzētu cilvēkiem, kas meklē veidus, kā samazināt izdevumus un palielināt uzkrājumus. Šoreiz par taupīšanu un izkļūšanu no parādiem.

Izvēlieties automātisko rēķinu apmaksu kredītam/-iem:

Jūs varat automātiski uzstādīt maksājumus kredītam vai kredītiem, ja tādi ir vairāki. Šie rēķini tādējādi tiks automātiski atskaitīti no Jūsu konta un Jums nebūs jāuztraucas, ka aizmirsīsiet tos veikt laikā un Jums nebūs jāmaksā kavējuma maksas.

Sāciet nomaksāt parādus:

Sāciet, nomaksājot savu mazāko parādu, kamēr Jūs joprojām turpiniet veikt minimālos maksājumus visiem Jūsu citiem parādiem. Kad Jūs atmaksāsiet savu pirmo parādu, iemaksājiet visu naudu, ko iepriekš tērējāt šim kredītam, Jūsu nākamā parāda atmaksai. Šādi turpinot, Jums būs iespēja atbrīvot vairāk un vairāk līdzekļu, ko Jūs varat izmantot, lai nomaksātu savus lielākos parādus. Ja Jums ir kāda papildus nauda (no darba, prēmijas u.c.), ieguldiet to savā krājkontā tā vietā, lai to iztērētu iepērkoties.

Noslēguma padoms, kā ietaupīt naudu un izkļūt no parādiem:

Jums būs nepieciešams saglabāt motivāciju, mēģinot izkļūt no parādiem. Labākais veids, kā to izdarīt, ir, atgādināt sev par Jūsu ikmēneša progresu. To darot, Jums būs iespēja izkļūt no parādiem un sākt taupīt nākotnei.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.