Ko iesākt ja jūsu kredīts ir lielāks nekā alga?

Placeholder ImageŠādas situācijas risināšanai, svarīgi ir laicīgi sākt rīkoties. Ir ļoti viegli ieslīgt parādos, jo soda procenti var ātri izmainīt šo summu līdz nepazīšanai. Jūs varat censties panākt vienošanos ar aizdevēju. ja jūs nāksiet pie aizdevēja pirms ir sākušās problēmas ar aizdevuma atmaksu, ir daudz lielākas iespējas panākt pozitīvāku vienošanos, jo pēc soda sankciju piemērošanas, jūs jau esat palaiduši garām iespēju parādīt savu iniciatīvu.

Varat arī doties pie finanšu konsultanta, kas ir ļoti noderīga iespēja. Šis, profesionālis savā jomā, spēs jums ieteikt labākos risinājumus kā virzīties tālāk un kā risināt šo problēmu labākajos, iespējamajos veidos. Saņemt konsultācijas ir noderīgi jebkurā gadījumā, bet ja ir tik nopietni parādi tad tas būtu absolūti nepieciešams.

Kā pēdējā iespēja ir bankrots vai privātpersonas maksātnespēja. Šo iespēju izmantojot, jums nāksies atmaksāt vismaz daļu no parādu summas, bet ir iespējams atbrīvoties no parādsaistībām un sākt jaunu, brīvu dzīvi. Šī iespēja nav viegla un nav ātra, bet, sasniedzot noteiktu punktu, mums nav citu, labāku variantu kā rīkoties un bankrots kļūst par glābiņu.

Galvenais kas ir jādara situācijās, ja kredīti ir kļuvuši pārāk lieli, ir jārīkojas. Sēžot un gaidot kad viss nokārtosies pats, mēs tikai un vienīgi ļaujam sevi aprakt.

LAFPA

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) ir institūcija, kas apkopo nebanku sektorā esošus kreditēšanas uzņēmumus. Ērtās pieejamības un tehnisko risinājumu dēļ, nebanku kredīti patērētājiem bieži vien ir skaidrāk saprotami un pieejamāki, tāpēc LAFPA cenšas nodrošināt godprātīgu un drošu kreditēšanu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.