Kā pareizi konsolidēt aizdevumus?

Kredīti var būt ļoti liels slogs uz mūsu finansēm. Lai arī aizņemamies, lai risinātu finansiālās problēmas, mēs varama nonākt situācijā kad ir radušās vēl lielākas problēmas tieši kredītu dēļ. Īpaši tas ir situācijās, kad ir paņemti vairāki kredīti un ir jāveic vairāki ikmēneša maksājumi. Tāpat, ja ir vairāki ātrie kredīti un būtu jāveic to apmaksa vienā maksājumā. Šādos brīžos mums var neatlikt nekas cits kā pagarināt kredītus vai ņemt jaunu, lai atmaksātu esošos. Šī situācija var pasliktināties ļoti strauji un ļoti reti gadās, ka izdodas to atrisināt šādā veidā.

Šādām situācijām ir izveidots īpašs aizdevumu veids. Tā ir kredītu konsolidācija vai kredītu apvienošana. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs aizņematies jaunu kredītu ar kuru tiek apmaksāti visi pārējie kredīti. Tas ir savādāk kā paņemt kādu kredītu un censties samaksāt maksājumus, pagarināt atmaksu vai atmaksāt maksimāli daudzus no kredītiem. Ar šo aizdevumu tiek segti visi kredīti un jums paliek tikai šis viens kredīta maksājums.

Zināms, ka kredīti internetā un kredīti klātienē nes sev līdzi procentus un tie var būt pat ļoti lieli, bet izmantojot kredītu konsolidāciju, jums nenāksies maksāt vairākām iestādēm, jums ir jāmaksā tikai šis viens aizdevums. Ja jums ir patēriņa un tamlīdzīgi kredīti, apmaksājot tos pirms atmaksas termiņa beigām, jūs varat arī ietaupīt, jo nebūs jāmaksā visi procenti, bet tikai par pagājušo laiku.

LAFPA nodrošina uzticamu aizdevēju praksi

Par cilvēkiem, kuri izlēmuši izmantot ātro kredītu sniegtās iespējas, rūpējas Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA), kas apvieno ārpus banku sektora esošus uzņēmumus, kuri piedāvā finanšu pakalpojumus, tajā skaitā aizdevumus, Latvijas iedzīvotājiem. Tas nozīmē, ka ikviens uzņēmums, kurš ir LAFPA biedrs, ievēro asociācijas noteikumus.

LAFPA, kas pārstāv nebanku kredītdevējus, par savu svarīgāko mērķi uzskata uzticamu, atbildīgu, kā arī uz sadarbību vērstu nozares praksi. Tie paredz asociācijas biedru vispārējos pienākumus, aizdevuma piešķiršanas un atmaksas procesa aprakstu un citus gan aizdevējam, gan kredīta ņēmējam svarīgus faktorus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.