Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

AutoNo mūsdienās pieejamajiem kredītu veidiem, kredīts pret auto ķīlu ir viens no vis izplatītākajiem kredīta veidiem un tas tā nav sakritības pēc. Šis kredīta veids ir ļoti izdevīgs daudzu un dažādu faktoru dēļ. Uz doto brīdi ir ļoti daudzi kreditori, kuri ir gatavi dot kredītu pret automašīnas ķīlu, tātad, tas nozīmē, ka šajā tirgus laukumā nepastāv monopols un no tā izriet tas, ka piedāvājumu klāsts būs maksimāli izdevīgs potenciālajam kredīta ņēmējam. Kārtība, kādā tiek izsniegts kredīts pret auto ķīlu lielos vilcienos visiem kreditoriem ir vienāda, no sākuma auto tiek veikta apskate, tas tiek novērtēts, tad auto tiek pārrakstīts kreditoram, un jau pēc brīža kredīta ņēmējs ir saņēmis naudu par savu auto, protams, ne par pilnu auto summu, bet vidēji, līdz 90% no auto vērtības.

Izklausās diezgan vienkārši, taču ir vēl pāris lietas, kuras ir ļoti būtiskas. Auto jābūt derīgai tehniskajai apskatei, kā arī ir jābūt OCTA polisei un protams konkrētajam auto ir jābūt reģistrētam uz kredīta ņēmēja vārda.

Pats labākais šajā kredīta veidā ir tas, ka pilnīgi visi kreditori piedāvā iespēju auto pārrakstīt viņiem, bet auto iepriekšējo saimnieku noformēt kā auto turētāju, kas nozīmē ka lai arī auto ir ieķīlāts, iepriekšējais saimnieks drīkst turpināt braukt ar auto, līdz atmaksā aizdevumu, un auto atkal tiek pārrakstīts uz viņa vārda.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.