Kredīts stomatologam

Kredīts nav lieta, pret ko attiecamies vieglprātīgi. Dzīvošana uz parāda ir strīdīgs jautājums – tas ir apgrūtinājums cilvēka nākotnei un zināms drauds finansiālajai drošībai. Neviens nevar būt pilnīgi pārliecināts, ka parādu izdosies atdot, jo ienākumu līmeni nākotnē nav iespējams garantēt. To var ietekmēt gan globālas finanšu krīzes, gan valsts politika, gan individuālas likstas kā darba zaudējums vai veselības pasliktināšanās. Ja nu pat neliels aizņēmums liek ieslīgt arvien jaunos parādos?

Ja nepieciešama stomatologa palīdzība, droši vien tiks apsvērts ātrais kredīts par salīdzinoši nelielu summu. Tomēr arī šī nelielā summa var negatīvi ietekmēt finansiālo situāciju nākotnē. Ātrie kredīti ir patērētājam neizdevīgi, jo jāatmaksā lieli aizdevuma procenti, turklāt īsā laikā.

No otras puses, jāsaprot, ka zobu veselība ir ļoti svarīga. Mutes dobuma infekcijas, sastrutojuši zobi var negatīvi ietekmēt vispārējo organisma funkcionēšanu, pierādīts, ka sliktam zobu stāvoklim ir saistība ar sirds un asinsvadu saslimšanām, kā arī elpošanas ceļu iekaisumiem un galvas smadzeņu trieku. Īpaša riska grupa ir grūtnieces. Grūtniecības laikā sievietes imunitāte pazeminās, krītas pretošanās spējas slimībām. Zobu veselība ir cieši saistīta ar normālu grūtniecības norisi – strutaina infekcija vai vispārējs periodontīts var radīt draudus grūtniecības attīstībai, kā arī palielina spontānā aborta vai priekšlaicīgu dzemdību risku. Zobārsts regulāri jāapmeklē arī bērna gaidīšanas laikā, bojātos zobus iespējams salabot arī tad.

Jo ilgāk nepievēršam uzmanību savu zobu stāvoklim un neapmeklējam stomatologu, jo lielāki bojājumi veidojas. Dziļus bojājumus labot ir ne vien fiziski nepatīkami, bet arī daudz dārgāk. Ja viens vai vairāki zobi tiek zaudēti, tad izmaksas jau ir tik augstas, ka nelielas vai vidējas algas saņēmējam jau gribot negribot jāsāk apsvērt aizņēmuma iespējas.

Zobu veselība un izskats tiešā veidā ietekmē arī iespējas nopelnīt, iegūstot labi apmaksātu darbu. Kā zināms, pirmo iespaidu par cilvēku rada tieši viņa ārējais tēls, turklāt iztrūkstošs zobs mutē iedragātu jebkura pašapziņu. Ja darbs ir klientu apkalpošanas un konsultēšanas jomā, nevainojama, balta zobu rinda ir pat obligāts priekšnoteikums.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.