Kas notiek pēc kredītu brīvdienām?

Pēc kredīta brīvdienu beigām ir jāņem vērā, ka atmaksas termiņš nemainīsies, līdz ar to pieaugs jūsu ikmēneša maksājumi. Tā kā maksājat tikai procentus vai nemaksājat neko, attiecīgā laika posma, plānoto maksājumu summa tiek pievienota atlikušajiem un rodas jaunais ikmēneša maksājums. Šis ir ļoti nozīmīgs faktors kurš ir jāņem vērā, jo lielāki maksājumi var radīt papildus problēmas.

Lai pieteiktos šādam pakalpojumam ir jāvēršas jūsu kredītiestādē un jālūdz palīdzība radušās situācijas risināšanai. Attiecīgā iestāde var izvērtēt jūsu iespējas un piedāvā pilnās vai nepilnās kredītu brīvdienas. Jūs varat arī paši izteikt prasību par vienu no variantiem, bet aizdevējam ir tiesības atteikt šo un piedāvāt citu variantu. Uzrakstot iesniegumu un lūdzot iespēju izmantot kredītu brīvdienas jūs informējat aizdevējam, ka cenšaties risināt situāciju par labu abām pusēm. Taču nevajadzētu paļauties uz to, ka aizdevējs piekritīs jums sniegt šo pakalpojumu. Ir daudzi faktori kas var ietekmēt aizdevēja lēmumu un ne vienmēr mēs esam tik objektīvi, lai spētu izvērtēt savu situāciju pietiekoši korekti.

Kredītu brīvdienas var būt kā glābiņš ļoti daudzās situācijās. Mūsu dzīvēs var atgadīties dažādas situācijas kas var krasi ietekmēt mūsu spējas veikt attiecīgos maksājumus. Piemēram, kāda tuviniek nāve var likt mums novirzīt lielu daļu finanšu, attiecīgi, bēru organizēšanai. Šādā situācijā lūgt iespēju saņemt kredītu brīvdienas ir gluži saprotami un, ja tas ir vienīgais iemesls kādēļ nevarēsiet veikt maksājumu, aizdevējs var nākt pretim un sniegt jums šo iespēju. Šeit darbojas arī cilvēcīgais faktors. Vienkārši pārtraukt maksājumus, jo nevēlaties maksāt vai vēlaties iztērēt maksājumu ceļojumam, tas nav korekti un aizdevējam nav nekādu ierobežojumu, lai atteiktu jūsu prasību. Bet objektīvi iemesli ir kas pavisam cits. Protams, finansiālas problēmas arī ir ļoti labs iemesls, bet tas var radīt jau citus jautājumus un var novest pie citiem lēmumiem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.